Lerzan Eczanesi logo
Lerzan Eczanesi logo

Lerzan Eczanesi

0
  • Kocaeli - Derince
  • 02622332343
  • YENIKENT MAH. GAZI MUSTAFA KEMAL CAD. GALAKSI IS MERKEZI NO:15/B
  • 38
(0)

Kocaeli Derince Lerzan Eczanesi. Nöbetçi Lerzan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Lerzan Eczanesi Kocaeli ili Derince İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Lerzan Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Lerzan Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Lerzan Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Lerzan Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Lerzan Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Ocak 2022 Cumartesi Kocaeli Derince Nöbetçi Lerzan Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Lerzan Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Lerzan Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Lerzan Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Lerzan Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Lerzan Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Lerzan Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Lerzan Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Lerzan Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Kocaeli İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kocaeli ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Kartepe Eczanesi

Kocaeli Gölcük Kartepe Eczanesi. Nöbetçi Kartepe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Darıca Leyla Eczanesi

Kocaeli Darıca Darıca Leyla Eczanesi. Nöbetçi Darıca Leyla Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yenı Sıfa Eczanesi

Kocaeli Gebze Yenı Sıfa Eczanesi. Nöbetçi Yenı Sıfa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kıvrıkoglu Eczanesi

Kocaeli Izmit Kıvrıkoglu Eczanesi. Nöbetçi Kıvrıkoglu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.