Aile Eczanesi logo
Aile Eczanesi logo

Aile Eczanesi

0
(0)

Kocaeli Gölcük Aile Eczanesi. Nöbetçi Aile Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Aile Eczanesi Kocaeli ili Gölcük İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Aile Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Aile Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Aile Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aile Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Aile Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Ocak 2022 Cumartesi Kocaeli Gölcük Nöbetçi Aile Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Aile Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Aile Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Aile Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Aile Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Aile Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Aile Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Aile Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Aile Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Kocaeli İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kocaeli ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Sıfa Eczanesi

Kocaeli Gebze Sıfa Eczanesi. Nöbetçi Sıfa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Darıca Leyla Eczanesi

Kocaeli Darıca Darıca Leyla Eczanesi. Nöbetçi Darıca Leyla Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kıvrıkoglu Eczanesi

Kocaeli Izmit Kıvrıkoglu Eczanesi. Nöbetçi Kıvrıkoglu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Iklim Eczanesi

Kocaeli Başiskele Iklim Eczanesi. Nöbetçi Iklim Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.