Son Güncelleme: 6 gün önce
Lavanta Eczanesi logo

Lavanta Eczanesi


0
  • Kocaeli - Karamürsel
  • 02624527700
  • 4 TEMMUZ MAH. BEYTİ KARACA SOK. NO:20/A KARAMÜRSEL Polis karakolu sokağında amiral ilköğretim okulu yanı otopark karşısı
  • 323
  • Yorum Yap
(0)

Kocaeli Karamürsel Lavanta Eczanesi. Nöbetçi Lavanta Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Lavanta Eczanesi Kocaeli ili Karamürsel İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Lavanta Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Lavanta Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Lavanta Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Lavanta Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Lavanta Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

30 Kasım 2022 Çarşamba Kocaeli Karamürsel Nöbetçi Lavanta Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Lavanta Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Lavanta Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Lavanta Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Lavanta Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Lavanta Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Lavanta Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Lavanta Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Lavanta Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Kocaeli İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kocaeli ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Kadıköy Eczanesi

Kocaeli Izmit Kadıköy Eczanesi. Nöbetçi Kadıköy Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Park Eczanesi

Kocaeli Gölcük Park Eczanesi. Nöbetçi Park Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Genç Eczanesi

Kocaeli Kandıra Genç Eczanesi. Nöbetçi Genç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Saygılı Eczanesi

Kocaeli Izmit Saygılı Eczanesi. Nöbetçi Saygılı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.